Polandrock 2018

Po raz pierwszy jeden z najpopularniejszych i największych festiwali w Polsce, odbywał się pod nową nazwą– Pol'and'Rock Festival. Dawny „Przystanek Woodstock”, który dumnie nosił tę nazwę od 1995 roku, musiał zmienić ją ze względów prawnych. Tegoroczny "najpiękniejszy festiwal świata" odbył się 24 raz. Aż 15 razy Pol'and'Rock Festival organizowany był w Kostrzynie nad Odrą i jak co roku ściąga liczne tłumy fanów muzyki i niezwykłego klimatu tego wyjątkowego festiwalu.

Droga, którą przebył Pol'and'Rock Festival jest długa, a sam festiwal zmieniał się i zwiększał swoją jakość z upływem czasu. Na jego rozwój miało wpływ nie tylko rosnące zainteresowanie miłośników muzyki, ale również, coraz większa liczba jego sponsorów. Liczba dni festiwalu wydłużyła się z początkowych dwóch na trzy, powiększyła się ilość koncertów gwiazd zagranicznych oraz liczba ludzi zainteresowanych festiwalem. Od dłuższego czasu liczba fanów "woodstocku" oscyluje między 300 a 750 tysięcy. Wejście na Pol'and'Rock Festival jest całkowicie darmowe, ale mimo to, każdy może się tam czuć bezpiecznie, dzięki pilnującym porządku służbom, które wspierają wolontariusze, nazywani „Pokojowym Patrolem”.

Pol'and'Rock Festival nie jeden raz startował w konkursach wyłaniających najlepsze europejskie i światowe festiwale. Jego organizacja odbywa się na światowym poziomie. Jednak uczestnicyszukają czegoś więcej niż tylko dobrej organizacji. Osoby, które od lat są uczestnikami Pol'and'Rock Festival zwracają uwagę na niesamowity wyczuwalny tam klimat i atmosferę przepełnioną wzajemną akceptacją i radością. Dawny "woodstock" jest miejscem, pozwalającym na bezpieczną i przyjazną zabawę w rytm pięknej muzyki. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, organizującej różne warsztaty i spotkania, festiwalowicze mogą odbyć rozmowy z wyjątkowymi osobami, zrelaksować się dzięki medytacji lub pogłębić wiedzę z przeróżnych dziedzin nauk.

Jednego można być pewnym – warto przeżyć choć raz niesamowite chwile wraz z innymi fanami muzyki i festiwalowego klimatu. Istnieje duża szansa, że jadąc tam po raz pierwszy, zakochasz się w wyjątkowej atmosferze i powrócisz na Pol'and'Rock za rok!

Zostaw komentarz