W Top Model zaczęła się rywalizacja!

Top Model jest to program emitowany przez stację TVN, w którym uczestnicy decydują się na rywalizację o tytuł Next Top Model. Ciekawe jury ale przede wszystkim prowadząca Joanna Krupa to rzeczywiście przepis na sukces, czego dowodem są dziesiątki tysięcy widzów zbierających się przed odbiornikami telewizyjnymi. Dodatkowo będzie można zobaczyć kilka rozpoznawalnych w świecie mody osób, jak na przykład redaktorki pism, rozpoznawalne modelki oraz fotografowie światowej sławy.

Tym razem konkurować ze sobą będzie 14 uczestników, wśród których znalazły się też osoby ze złotym i srebrnym biletem. Złoty bilet jest przyznawany przez jury tej osobie, która posiada rzeczywiste możliwości do stania się modelką lub modelem, dzięki czemu ten uczestnik automatycznie dostaje się do domu Top Model. Za to bilet w srebrnym kolorze to ocena osób głosujących w Internecie, którzy wybrali swojego faworyta, który nie musi przechodzić castingów i automatycznie trafia na bootcamp, czyli następny etap.

Jakie jest założenie programu?

Produkcja TVN daje możliwości rozwinięcia się oraz zaistnienia w świecie modelingu, dlatego co roku postanawia się zgłosić naprawdę dużo zainteresowanych osób. Co tydzień na uczestników będą czekać różne zadania, które mają być sprawdzianem tego, czy uda im się odnaleźć w w pełnym wyzwań świecie mody. Jury ocenia ich pracę i decyduje o tym, który uczestnik opuszcza program w danym odcinku. Jest jeszcze możliwość przywrócenia do programu tuż po eliminacji, a dzieje się to dzięki interwencji Michała Piróga, którego zadaniem jest czuwanie zza kulis, oferując pocieszenie i wsparcie dla uczestników. Nagrodą jest zawarcie kontraktu z agencją modelek i modeli oraz sesja fotograficzna na okładkę dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". W obecnym sezonie dowiemy się, kto okaże się dziewiątym zwycięzcą Top Model. O ten tytuł walczy całkiem sporo ciekawych modeli i modelek, dlatego też bez wątpienia warto jest śledzić kolejne odcinki.

Zostaw komentarz