Sport

Drużyna Polski już poznała rywala w rywalizacji o kwalifikację do mistrzostw świata! Piłkarze z Polski będą toczyć bój z rosyjską reprezentacją w rywalizacji półfinałowej baraży!

końcówka zmagań kwalifikacyjnych do mundialu w wykonaniu narodowej drużyny Polski była zaskakująco słaba i trudno temu zaprzeczyć. W końcowym rozrachunku Biało Czerwoni byli w stanie zagwarantować sobie występ w barażach, jednak z za dużą arogancją przystąpili do pojedynku z węgierską reprezentacją. Nie uniknęliśmy przegranej i z tej przyczyny nie byliśmy rozstawieni przy rozlosowaniu barażowych spotkań. Los przydzielił nam względnie prostą ścieżkę barażową więc mamy jednak dużo szczęścia. Najpierw przeciwnikiem polskich piłkarzy ma być kadra Rosji, która na ostatnich światowych mistrzostwach zdołała dotrzeć aż do czołowej ósemki. Był to bez żadnych wątpliwości świetny rezultat dla podopiecznych szkoleniowca Czerczesowa Stanisława, jednak po mundialu ich dyspozycja nie układała się za dobrze. I między innymi dlatego możemy myśleć, iż damy radę wywalczyć promocję do finałowego pojedynku barażowego turnieju o miejsce na światowym czempionacie w Katarze.

Przed losowaniem barażowych par na trenera kadry Polski Sousę spadła ogromna fala krytyki za wyjściowy skład, który postanowił wypuścić w meczu z węgierską kadra narodową. Szerokie grono ekspertów przed poważnymi spotkaniami rozmyślało nawet o tym, aby zasięgnąć po zupełnie nowego trenera. W rozrachunku końcowym trener z Portugalii zatrzymał swoje stanowisko i warto przyznać, iż miał w trakcie losowania wiele szczęścia. Uniknęliśmy tym sposobem chociażby niezwykle skomplikowanej rywalizacji z włoską reprezentacją narodową, czyli aktualnymi mistrzami Starego Kontynentu. Jeżeli uda nam się ograć drużynę Rosji to w finałowym pojedynku toczyć bój będziemy na Narodowym ze zwycięzcą starcia pomiędzy czeską drużyną narodową, a szwedzkim zespołem. Spotkanie ze szwedzkimi zawodnikami z całą pewnością byłoby niesamowitą okazją do zrewanżowania się za klęskę wynikiem dwa do trzech na mistrzostwach Starego Kontynentu. Trzeba jednak pamiętać, iż spotkanie z rosyjską narodową drużyną nie będzie dla naszych graczy zbyt proste. Polska kadra musi się wdrapać na wyżyny swoich umiejętności piłkarskich jeśli myślimy o zakwalifikowaniu się na mundial.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner kod promocyjny
Ewinner kod promocyjny

Sprawdzone kody bonusowe
Sprawdzone kody bonusowe

Zostaw komentarz