Sport

Drużyna Polski siatkarzy zdobywa srebrny krążek mistrzostw świata, po tym jak odniosła porażkę z zespołem narodowym Włoch!

Sporo siatkarskich sympatyków doskonale wie o tym, jak istotnym turniejem są światowe mistrzostwa. Zwłaszcza wielbiciele tego sportu z Polski o tym wiedzą, gdyż polska kadra w siatkówkę od lat triumfuje na turniejach rangi mistrzowskiej. Nikogo więc nie dziwi to, że w naszym kraju zapanowała euforia, gdy ogłoszono zmianę gospodarza światowych mistrzostw. Turniej ten na samym początku miał zostać zorganizowany w Rosji, ale z uwagi na wojenne działania organizacja została zabrana Rosji. Światowa federacja siatkarska FIVB nie miała się jednak czym martwić, gdyż Polska już kilka razy pokazała, że potrafi organizować turniej tak wysokiej rangi. Mistrzostwa świata w roku 2014 również były rozgrywane na halach w Polsce i wtedy polska reprezentacja siatkarzy wygrała tam złoty medal. Ogromna ilość fanów siatkówki miała nadzieję na to, iż i tym razem będzie identycznie.

Polska drużyna narodowa w siatkówkę od początku mistrzostw świata radziła sobie fantastycznie i trzeba to przyznać. Bez większych problemów pokonywaliśmy kolejnych rywali i zdawało się, że jesteśmy na najlepszej ścieżce do drugiej obrony tytułu mistrzowskiego. W meczu półfinałowym po pięciosetowej walce pokonaliśmy narodową drużynę Brazylii wynikiem trzy do dwóch. Oponentem drużyny Polski w finałowym pojedynku mistrzostw świata była reprezentacja Włoch. Jest to z całą pewnością ekipa, w której obserwować można kilku świetnych zawodników. Dowiedli oni na parkietach w naszym kraju, iż będzie trzeba się z nimi liczyć w nadchodzących latach. finałowe spotkanie świetnie rozpoczęła narodowa kadra Polski, wygrywając w I secie wynikiem 25 do 22. Następne sety to był już popis gry włoskiej kadry narodowej. Bardzo skuteczna gra włoskiej reprezentacji narodowej i naprawdę duża liczba pomyłek z naszej strony sprawiła, że to właśnie oni wygrali w finałowym pojedynku rezultatem 1 do 3. Ostatecznie kadra Polska zajęła drugą lokatę na mundialu i należy podkreślić, iż to też jest ogromny sukces.|Polska narodowa drużyna w rozrachunku końcowym wywalczyła drugą lokatę na światowych mistrzostwach i należy podkreślić, iż to też jest ogromny sukces.|miejsce numer dwa na mundialu w rozrachunku końcowym zajęła kadra Polski i należy zaznaczyć, że to też jest niezwykły sukces.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner kod promocyjny
Ewinner kod promocyjny

Sprawdzone kody bonusowe
Sprawdzone kody bonusowe

Zostaw komentarz