Sport

Klęska zespołu Polski w pierwszym starciu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 - świetny występ zespołu narodowego Czech!

Zakończone w grudniu mistrzostwa świata w wykonaniu piłkarskiej polskiej reprezentacji były średnio udane. Polscy gracze rzecz jasna byli w stanie wywalczyć awans do fazy pucharowej, lecz nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Fani piłkarscy z naszego kraju zgodnie sądzili, iż zmiana na stanowisku trenera jest wymagana. I między innymi dlatego prezes PZPN Cezary Kulesza podjął decyzję o zakończeniu umowy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym selekcjonerem drużyny polskiej, a jego pierwszym ważnym przeciwnikiem była czeska reprezentacja. To było pierwsze spotkanie w zmaganiach eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 i niezwykle ważne było to, żeby zatriumfować.

Humory w naszej drużynie Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były bardzo dobre, jednakże weryfikacja przyszła bardzo szybko. Narodowy zespół Czech bowiem dała radę zdobyć dwie bramki już po 3 minutach spotkania. Było to wielkie zaskoczenie zarówno dla fanów zasiadających na stadionie w Pradze, jak i zawodników. Gracze narodowego zespołu Czech od początku spotkania prezentowali się znacznie lepiej od polskich piłkarzy i nic nie wskazywało na to, iż w drugiej połowie to się odmieni. Polska drużyna narodowa w drugiej części meczu grała trochę lepiej, jednak to piłkarze z Czech zdobyli bramkę numer 3. Strzelcem trzeciego gola w 64. minucie był Kuchta Jan. Gracze polskiej narodowej kadry zdołali strzelić wyłącznie jednego gola na 3 minuty przed końcem meczu. Trzeba podkreślić to, iż ten mecz w wykonaniu polskiego zespołu był fatalny. Selekcjoner z Portugalii Fernando Santos bez cienia wątpliwości nie tak debiut w reprezentacji Polski. Polska kadra narodowa w drugim starciu eliminacji zmierzy się z narodową drużyną Albanii. Bez cienia wątpliwości w tym meczu polska drużyna musi odnieść wygraną.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner kod promocyjny
Ewinner kod promocyjny

Sprawdzone kody bonusowe
Sprawdzone kody bonusowe

Zostaw komentarz