Sport

Naprawdę trudny mecz narodowej drużyny Polski w kwalifikacyjnych zmaganiach do katarskiego mundialu! Piłkarze naszej kadry zwyciężyli reprezentację Albanii i zbliżyli się do występu w potyczkach barażowych!

Z pewnością awansowanie do czempionatu światowego może być dla wielbicieli piłki nożnej ze Starego Kontynentu niesamowicie istotne. Z uwagi na sytuację z COVID-19 z poprzedniego roku rozgrywane aktualnie zmagania kwalifikacyjne zostały w takim przypadku wyjątkowo przełożone. Walkę w kwalifikacjach do mundialu polska reprezentacja rozpoczęła ze świeżym selekcjonerem Sousą Paulo, którego misją jest przygotować drużynę do rywalizacji o awans na rozgrywane w 2022 roku światowe mistrzostwa w Katarze. Start zmagań w kwalifikacjach dla polskiej reprezentacji nie był nazbyt dobry, lecz najważniejsze jest to, iż zdołaliśmy zdobyć kilka istotnych punktów. Albańska reprezentacja, która przed tym spotkaniem plasowała się jedną pozycję wyżej w tabeli polskiej grupy była na wieczór we wtorek oponentem polskiej reprezentacji piłkarskiej. To oznaczało więc, iż zawodnicy polscy muszą zwyciężyć, jeżeli chcieli w dalszym ciągu marzyć o promocji na katarskie mistrzostwa świata.

Należy wziąć pod uwagę to, iż początek tego meczu był bardzo równe i naprawdę ciężko było sprecyzować głównego faworyta do zdobycia trzech punktów. Pierwsze czterdzieści pięć minut pojedynku skończyła się rezultatem 0:0, co z pewnością było dużo korzystniejszą sytuacją dla albańskiej narodowej kadry. O wiele korzystniej wyglądała zdecydowanie lepiej forma zawodników Polski i byliśmy zdecydowanie bliżej ustrzelenia trafienia. Reprezentacja Polski ostatecznie dała radę zdobyć bramkę i wysunąć się na prowadzenie podczas tego pojedynku. Bardzo dobre podanie Klicha wykorzystał Świderski, który na placu gry zjawił się w drugiej połowie spotkania. Znowu szkoleniowiec Sousa Paulo zaprezentował, że umie wprowadzać graczy z ławki rezerwowych podczas trwania pojedynku. Na kilkanaście minut starcie zostało wstrzymane ze względu na straszne reakcje fanów z Albanii. Po wznowieniu tego pojedynku jednak obraz gry nie uległ zmianie i to reprezentanci Polski mogli świętować z powodu trzech oczek. Ugrany na terenie Albanii wynik 1:0 to wyśmienita nowina odnosząca się do zmagań o promocję do mundialu w Katarze. Kadra narodowa Polski jest na ten moment na miejscu numer dwa i kwestia dostania się do zmagań barażowych uzależniona jest jedynie od naszych graczy.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner kod promocyjny
Ewinner kod promocyjny

Sprawdzone kody bonusowe
Sprawdzone kody bonusowe

Zostaw komentarz