Sport

Ogromne doznania a także triumf Hamiltona w trakcie wyścigu o GP Arabii Saudyjskiej! Triumfatora światowych mistrzostw Formuły 1 poznamy po ostatnim wyścigu sezonu!

Kibice dyscyplin motorowych wciąż nie otrzymali odpowiedzi na najistotniejsze pytanie, a do rozstrzygnięcia trwającego obecnie sezonu Formuły 1 sezonu Formuły 1 został już tylko jeden wyścig. Od kilku sezonów nie zdarzyło się tak w w mistrzostwach w F1, żeby zdobywcę tytułu mistrzowskiego zobaczyć dopiero po zakończeniu ostatniego wyścigu całego sezonu. Z tej perspektywy patrząc ten sezon jest z całą pewnością wyjątkowy. W obecnie trwającym sezonie jedynie dwóch zawodników liczyło się w trakcie rywalizacji o tytuł mistrzowski i warto to zrozumieć. Mowa oczywiście o Lewisie Hamiltonie ze stajni Mercedesa oraz Verstappenie z zespołu RB Racing. W trwającym aktualnie sezonie wciąż rządzący czempion spotkał rywala, który jest w stanie z nim walczyć. W trakcie Grand Prix Arabii Saudyjskiej panujący wciąż mistrz świata miał szansę wyrównać się punktami z kierowcom holenderskiego pochodzenia i oczywiście ta misja udała mu się. O wygraniu tytułu mistrzowskiego dzięki rozstrzygnięciom z wyścigu o GP Arabii Saudyjskiej zadecyduje ostatnie starcie tego sezonu.

Nie podlega wątpliwości, iż dyspozycja wcześniej wspomnianych zawodników w aktualnie trwającym sezonie była niezwykła. Już na początku sezonu Ci dwaj kierowcy mocno odskoczyli pozostałym zawodnikom i udowodnili im, kto wyłącznie liczy się w walce o tytuł mistrza świata. Inni kierowcy mogli jedynie dyskutować kto z tej dwójki na koniec zdobędzie tytuł mistrza świata oraz podziwiać ich potyczki o najwyższe miejsca. W trakcie aktualnego sezonu było dużo emocji i często miały miejsce kolizje pomiędzy tymi dwoma niezwykłymi kierowcami i trzeba o tym pamiętać. Mimo gigantycznych emocji obaj kierowcy darzą się gigantycznym poszanowaniem i podkreślają, że w nadchodzącym wyścigu wygra ten lepszy zawodnik. Dla wszystkich sympatyków motorowych sportów fakt, że pojedynek o tytuł mistrzowski F1 rozwiąże się dopiero podczas podczas GP Abu Dhabi jest bez cienia wątpliwości wyjątkowy. Rozstrzygający wyścig tego sezonu Formuły 1 zapewnić nam może bardzo dużo emocji i nie podlega to żadnej wątpliwości. Nam zostaje więc jedynie wyczekiwać na finalne rozstrzygnięcie pomiędzy tymi dwoma doskonałymi kierowcami.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner kod promocyjny
Ewinner kod promocyjny

Sprawdzone kody bonusowe
Sprawdzone kody bonusowe

Zostaw komentarz