Sport

Piłkarze Brazylii mogą być już pewni wyjazdu na mundial w Katarze, gdyż zwyciężyli kolumbijski zespół narodowy rezultatem jeden do zera! Brazylijska narodowa drużyna właśnie zapewniła sobie kwalifikację do piłkarskich mistrzostwa świata w Katarze!

Brazylijska reprezentacja jest jedną z najbardziej utalentowanych reprezentacji piłkarskich i sympatycy futbolu z całego świata doskonale zdają sobie z tego sprawę. Od czasu do czasu mamy okazję usłyszeć o perspektywicznym piłkarzu, który ma duże szansę na zrobienie gigantycznej kariery piłkarskiej i pochodzi on właśnie z Brazylii. Wielu piłkarzy, którzy cieszyli oczy fanów piłkarskich z całego świata wypuścił w świat ten kraj. Na ten moment drużyna Brazylii posiada naprawdę potężny skład, który bez cienia wątpliwości jest w stanie walczyć o złoty medal na katarskich mistrzostwach świata, które będą rozgrywane w przyszłym roku. Piłkarze kadry narodowej Brazylii świetnie przeszli przez zmagania kwalifikacyjne do mistrzowskiego turnieju i dobrze mieć to na uwadze. Mieli możliwość zapewnić sobie promocję do mistrzostw świata. W czwartek, jednak potrzebowali do tego zwycięstwa z kolumbijskim narodowym zespołem. Za sprawą tego, iż zawodnicy z Brazylii fenomenalnie dali radę z tym rywalem mieli okazję świętować zdobycie awansu.

W tej chwili trwających kwalifikacjach do światowego czempionatu w Katarze brazylijska narodowa kadra tylko raz straciła pełną zdobycz punktową. Miało to miejsce właśnie w starciu z kolumbijską kadrą, które zakończyło się wynikiem zero do zera. Kiedy nadeszła pora na rewanżowe starcie znowu brazylijscy piłkarze byli faworytem. Na boisku w Sao Paulo to starcie zostało rozegrane i gracze Brazylii byli bardzo zmobilizowani, by pokonać swoich przeciwników. Przez bardzo długi czas na tablicy utrzymywał się wynik remisowy, lecz w ostatecznym rozrachunku Brazylijczycy dali radę strzelić decydującą bramkę. Paqueta, który dostał niezwykłe zagranie od kapitana brazylijskiej reprezentacji narodowej Neymara zdobył trafienie, które przypieczętowało triumf w trakcie tego meczu. Brazylijska reprezentacja takim sposobem stała się pierwszą ekipą z południowej Ameryki, która przypieczętowała sobie grę na mistrzostwa świata w Katarze. Eliminacje zmierzają do końca i już za moment będziemy znali komplet kadr, które walczyć będą o mistrzostwo świata i warto sobie to uświadomić.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner kod promocyjny
Ewinner kod promocyjny

Sprawdzone kody bonusowe
Sprawdzone kody bonusowe

Zostaw komentarz