Sport

Poznaliśmy już kompozycje kwalifikacyjnych grup do światowych mistrzostw w piłce nożnej, które zostaną rozegrane w 2022 w Katarze

Nożna piłka to z pewnością najciekawsza sportowa dyscyplina na świecie. Więc pewnie nikogo zaskoczy to, że spora liczba kibiców dyscyplin sportowych wyczekiwało na rozlosowanie kwalifikacyjnych grup do światowych mistrzostw, które zostaną rozegrane w Katarze w 2022. polscy piłkarze, którzy myślą o tym, by wybrać się na ten wyjątkowy turniej mistrzowski zobaczyli swoich oponentów w walce o turniej mistrzowski. Warto mieć na uwadze fakt, że awans na piłkarskie mistrzostwa w Katarze, które zostaną rozegrane za dwa lata zdobędzie tylko trzynaście drużyn ze Starego Kontynentu. Kwalifikacje do światowych mistrzostw trwać będą jedynie 9 miesięcy. Reprezentacja naszego kraju trafić mogła przynajmniej jednego dużo silniejszego oponenta, ponieważ losowana była z koszyka drugiego. Ceremonia przedstawienia grup kwalifikacyjnych do mundialu w Katarze odbyła się w szwajcarskim Zurychu.


Reprezentacja Polski będzie się mierzyć przykładowo z Anglią a także drużyną z Węgier, gdyż umieszczona została w grupie I. Oponentami polskiej kadry będą też drużyny Albanii, Andory a także San Marino. To jest mocno równa grupa eliminacyjna i warto zaznaczyć fakt, iż nasi zawodnicy mogą bez wątpienia myśleć o rywalizacji o awans do finałów światowych mistrzostw. Oczywistym faworytem do zwyciężenia naszej grupy kwalifikacyjnej jest angielska reprezentacja, która ma mnóstwo niezwykle uzdolnionych zawodników. Szkoleniowiec reprezentacji Jerzy Brzęczek jest pewnie więc uszczęśliwiony z rozlosowanych przeciwników. Prawdą jest fakt, że dla sporego grona graczy z naszej reprezentacji to być może ostatnia szansa, aby pojawić się na wielkim turnieju piłki nożnej. Polscy kibice piłki nożnej bez wątpienia mają nadzieję, że reprezentacja naszego kraju zdoła zdobyć awans na światowe mistrzostwa, które rozegrane zostaną w Katarze za dwa lata. Bez wątpienia wszystkie mecze będą niesamowicie intrygujące.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner kod promocyjny
Ewinner kod promocyjny

Sprawdzone kody bonusowe
Sprawdzone kody bonusowe

Zostaw komentarz