Wiadomości

Rozmowa z księciem Harrym a także Meghan Markle

W ostatnich dniach, a dokładniej 7 marca o godzinie 20:00 odbył się wywiad znanej prezenterki Oprah Winfrey z księciem Harrym oraz księżną Meghan Markle. O spotkaniu tym stało się niebywale głośno i w dalszym ciągu jest to jeden z przodowniczych tematów w otoczeniu wszelkich tabloidów. Po odstąpieniu pary z pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej oraz wyprowadzce do USA to był 1 wspólny wywiad księżnej Meghan i księcia Harry'ego. W trakcie telewizyjnego spotkania z Oprah Winfrey para wyjaśniła powody swych decyzji i przedstawiła własną wersję wydarzeń z życia na dworze królewskim. W czasie rozmowy ujawniły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Poza tym, w oparciu opublikowanego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym konflikcie w królewskiej rodzinie stoją raczej po stronie królowej Elżbiety oraz reszty członków rodziny niżeli Harry'ego i Meghan. Lecz nie można zaprzeczyć, że poparcie jest niepomiernie zróżnicowane, w zależności od . Brytyjskie tabloidy informują, że jeśli Meghan i Harry pragnęliby w niedalekiej przyszłości powrócić do królewskiej rodziny, to tym właśnie wywiadem skreślili definitywnie swoją szansę. Poza wspomnianymi wcześniej kwestiami królewska para poruszyła także motyw samobójczych myśli Meghan a także tego, iż książe nie wypatrzył wcześniej tego, że jest on uwięziony, jak sam dodał.

Prowadzący kanał w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, zajmujący się szukaniem poszczególnych informacji Archie Manners i Josh Pieters, namówili 4 ekspertów interpretujących w publikatorach sprawy królewskiej rodziny na omówienie wywiadu 2 dni przed jego emitowaniem. Eksperci, w tym dawny sekretarz prasowy królowej brytyjskiej, przeanalizowali cały wywiad, zarzucając w ten sposób Oprah Winfrey brak profesjonalizmu a z kolei Markle wykorzystywanie bezkompromisowego i ostrego języka. Wywiad Winfrey z Harrym oraz Meghan został pokazany w wieczornym TVN24. Wówczas rozmowę tą oglądało średnio szacunkowo 1mln odbiorców. Ta telewizyjna stacja stała się wtedy wiceliderem na rynku, tym samym wyprzedzając Polsat i TVN.

Jednocześnie mówi się, że wywiad ten tylko potwierdził informacje dotyczące Oprah Winfrey jako dziennikarki, która jest w stanie wykrzesać ze swojego rozmówcy dosłownie wszystko, co tylko zechce. Ze względu na szokujące szczegóły książęcej pary tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednakże Oprah przyczyniała się do tego już wielokrotnie. Bezspornie należy stwierdzić, że fakt ten będzie w ciągu tych tygodni zapewne cały czas omawiany.

Super kodowanie stron www
Super kodowanie stron www

Wakacje a Covid-19
Wakacje a Covid-19

Dramat w Afganistanie
Dramat w Afganistanie

Zalukaj online
Zalukaj online

Ekino - filmy online
Ekino - filmy online

Hejo TV - filmy online
Hejo TV - filmy online

Fili CC - seriale online
Fili CC - seriale online

twoja biedronka
twoja biedronka

Zostaw komentarz