Wiadomości

Słaby występ polskiego zespołu narodowego na otwarcie eliminacji do Euro 2024 - przegrana z reprezentacją narodową Czech!

Słaby mecz drużyny polskiej na otwarcie eliminacyjnych zmagań do Euro 2024 - przegrana z czeską reprezentacją!

Ostatnie mistrzostwa świata w wykonaniu zespołu narodowego Polski nie były zbyt udane. Nasi reprezentanci rzecz jasna zdołali wywalczyć awans do fazy pucharowej, jednakże nie wszystkim podobał się styl, w jakim to zrobili. Fani piłki nożnej z Polski zgodnie uważali, że zmiana na pozycji szkoleniowca jest konieczna. I właśnie dlatego prezes PZPN Cezary Kulesza podjął decyzję o zakończeniu współpracy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym selekcjonerem polskiej piłkarskiej reprezentacji, a jego pierwszym ważnym oponentem była narodowa drużyna Czech. Było to pierwsze spotkanie w zmaganiach eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 i niesamowicie istotne było to, żeby zwyciężyć.

Przed pierwszym gwizdkiem arbitra nastroje w naszej reprezentacji były fenomenalne, jednak weryfikacja przyszła bardzo szybko. Kadra narodowa Czech bowiem dała radę strzelić dwa gole już po trzech minutach pojedynku. To było gigantyczne zaskoczenie zarówno dla sympatyków zasiadających na stadionie w Pradze, jak i piłkarzy. Gracze zespołu Czech od pierwszego gwizdka wyglądali zdecydowanie lepiej od polskich graczy i nie wiele wskazywało na to, że w drugiej połowie to się zmieni. W drugiej odsłonie meczu narodowa drużyna Polski wyglądała nieco lepiej, jednakże to Czesi zdobyli gola numer trzy. Kuchta był strzelcem trzeciej bramki w 64. minucie tego starcia. Gracze polskiej reprezentacji zdołali zdobyć jedynie jednego gola na trzy minuty przed końcem spotkania. Trzeba wziąć pod uwagę to, że ten mecz w wykonaniu polskiej drużyny narodowej był tragiczny. Z pewnością nie tak debiut w polskim zespole wyobrażał sobie portugalski trener Santos. W drugim spotkaniu zmagań eliminacyjnych kadra narodowa Polski będzie się mierzyć z czeskim zespołem narodowym. Piłkarska reprezentacja Polski bez cienia wątpliwości musi zgarnąć 3 punkty w tym spotkaniu.

Super kodowanie stron www
Super kodowanie stron www

Wakacje a Covid-19
Wakacje a Covid-19

Dramat w Afganistanie
Dramat w Afganistanie

Zalukaj online
Zalukaj online

Ekino - filmy online
Ekino - filmy online

Hejo TV - filmy online
Hejo TV - filmy online

Fili CC - seriale online
Fili CC - seriale online

twoja biedronka
twoja biedronka

Zostaw komentarz