Sport

W pierwszym spotkaniu mundialu Narodowa reprezentacja Kataru poniosła porażkę z narodową drużyną Ekwadoru w pierwszym spotkaniu mundialu wynikiem 0 do 1!

Mistrzostwa świata to impreza piłkarska, która ma miejsce raz na 4 lata. Bez cienia wątpliwości piłkarscy kibice z całego świata wyczekują niecierpliwie na inauguracyjne spotkanie mistrzostw. Nie inaczej było przy mundialu w Katarze, który rozpoczął się w poprzedni weekend. Oficjalna ceremonia otwarcia mistrzostw, która wyglądała fenomenalnie poprzedzała pierwsze spotkanie. Później jednak nadeszła pora futbolu i piłkarscy fani znajdujący się na stadionie oraz przez odbiornikami telewizyjnymi wyczekiwali dobrego meczu. Gracze drużyny Ekwadoru szybko zdobyli bramkę i już od początku pojedynku emocji nie zabrakło. Valencia trafił do bramki już po trzech minutach i zdawało się, że reprezentacja Kataru będzie mieć bardzo trudno w tym spotkaniu. Arbiter tego pojedynku zdecydował się jednak sprawdzić za pomocą systemu VAR poprawność tej bramki i okazało się, że w chwili zagrania napastnik znalazł się na spalonym. W tej sytuacji gospodarze mundialu mieli więc bardzo dużo szczęścia.

Reprezentacja narodowa Ekwadoru mimo cofnięcia pierwszego gola nie miała w planach zaprzestać atakowania. Zawodnicy narodowej kadry Ekwadoru atakowali i cały czas mieli pod kontrolą tempo w tym meczu. Kilkanaście minut później w akcji sam na sam z golkiperem zespołu Kataru znalazł się gracz drużyny narodowej Ekwadoru i został powalony. Sędzia główny nie zastanawiał się nawet przez chwilę i wskazał na jedenastkę, a bramkarzowi dał żółty kartonik. Napastnik narodowej kadry Ekwadoru Valencia zmienił jedenastkę na bramkę. Wobec drużyny narodowej Ekwadoru drużyna Kataru prezentowała się słabo. Nie było widać pomysłu na to spotkanie, a golkiper drużyny Ekwadoru przez sporą część meczu nie miał nic do roboty. Na kwadrans przed końcem I części wpadło drugie trafienie dla drużyny narodowej Ekwadoru, a strzelcem kolejny raz był Valencia. W I połowy meczu nie mieliśmy okazji oglądać już więcej trafień. W trakcie drugiej połowy oba zespoły zdecydowanie obniżyły tempo i na boisku działo się niewiele. W rozrachunku końcowym pojedynek skończył się rezultatem dwa do zera dla reprezentacji narodowej Ekwadoru, która niesamowicie rozpoczęła mundial. Kadra Kataru z kolei znalazła się obecnie w ciężkim położeniu i może mieć kłopot z awansem do fazy pucharowej.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner kod promocyjny
Ewinner kod promocyjny

Sprawdzone kody bonusowe
Sprawdzone kody bonusowe

Zostaw komentarz