Sport

Wybitny turniej - mistrzostwa świata w Katarze

Zawody w Katarze nadchodzą wielkimi krokami, a przeważająca grupa mężczyzn z zaciekawieniem odlicza nadchodzące dni. W sieci globalnej powstaje bardzo dużo przemyśleń w kwestii tego, która drużyna zwycięży , a jaka ma na to nieznaczne prawdopodobieństwo. Nagonki względem różnych kopaczy również nie braknie. Czy rzadkie wydarzenie zapewni wielbicielom piłki nożnej wyraziste odczucia?

Znakomitość mundialu w Katarze

Pomimo olbrzymiej ilości mistrzowskich turniejów piłki nożnej, które do tej pory się odbyły, obecne igrzyska będą wybitnie zjawiskowe. Pierwszy raz w całym cyklu organizowanych mistrzostw, mecze pomiędzy drużynami wydarzać się będą na terenie Bliskiego Wschodu, a także pierwszy raz w kraju wyznania islamskiego. Pora roku kalendarzowego również jest nietypowa, gdyż turniej wydarzy się podczas jesieni. Jest to zarazem finalny turniej, gdzie udział będą brać tylko 32 zespoły, albowiem na następnym takim zgromadzeniu piłkarskim, liczba ekip piłkarzy rozszerzona zostanie do 48 zakwalifikowanych reprezentacji.

Jadowite wypowiedzi w piłkarskim społeczeństwie

Nadchodzące zawody piłkarskie są bardziej dyskusyjne od swych wcześniejszych wersji. Powstają przekonania, iż wybór terytorium, w którym mistrzostwa mają mieć miejsce, miał tło korupcyjne. Nic dziwnego zatem, że w piłkarskiej społeczności da się zauważyć bardzo duże zdenerwowanie. Wokół mistrzostw na okrągło kręciło się widmo skandali, lecz czara goryczy przelała się, gdy na dzienne światło wyszło, że w trakcie budowania boisk i całego zaplecza, umarła ogromna liczba osób, nie będąca zabezpieczona w żaden sposób. To jednak nie przyhamowało największej międzynarodowej organizacji piłki nożnej, od decyzji przyznania tego historycznego wydarzenia dla gospodarza, którym jest Katar.

Jaki zespół podniesie trofeum?

Mimo dużej niechęci aniżeli zachwytu wobec gospodarza mistrzostw, i tak miliony ludzi angażują się w cały proces, typując różne zespoły do podniesienia trofeum. Najczęściej typowanymi ulubieńcami publiczności do podniesienia trofeum są Hiszpanie, Niemcy, Francuzi jak i Brazylijczycy. Do zestawu tych drużyn dodaje się również reprezentacje Portugalii, Holandii oraz Anglii. Na mistrza świata musimy zaczekać aż do połowy grudnia.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner kod promocyjny
Ewinner kod promocyjny

Sprawdzone kody bonusowe
Sprawdzone kody bonusowe

Zostaw komentarz