Sport

Wygrana z narodową drużyną Walii wynikiem 1 do 0 - drużyna narodowa Polski zapewnia sobie pozostanie w grupie A Ligi Narodów!Drużyna narodowa Polski triumfuje z zespół narodowy Walii!

tegoroczne rozgrywki National League musiały być rozegrane w błyskawicznym tempie, zważywszy na zbliżające się Mistrzostwa Świata w Katarze i nie ulega to wątpliwości. Polski zespół narodowy trenowana przez Czesława Michniewicza ograła szwedzką kadrę narodową w finałowym meczu baraży i też zagra na tym turnieju. Jednak zanim to nastąpi polscy zawodnicy mieli do wykonania jeszcze jedno naprawdę istotne zadanie. Głównym celem na rozgrywaną w 2022 roku edycję Ligi Narodowej kolejny raz było utrzymanie miejsca w dywizji A. Chodzi tutaj szczególnie o szansę rozgrywania pojedynków z silniejszymi przeciwnikami, a także uznanie. Polska reprezentacja w pojedynkach z najlepszymi drużynami światowej piłki nożnej może nabierać doświadczenia i co równie ważne zobaczyć, w jakim jest w tej chwili miejscu. W tegorocznej edycji wyzwanie nie było zbyt proste, ponieważ kadra Polski musiała rywalizować z takimi ekipami jak narodowa drużyna Belgii, reprezentacja narodowa Holandii oraz kadra narodowa Walii. Rywalizacja o punkty była naprawdę trudna, ponieważ każda z tych reprezentacji to wielkie wyzwanie.

Kibice piłkarscy w naszym kraju byli mocno zawiedzeni w sytuacji, kiedy polska kadra narodowa przegrała z reprezentacją Belgii wynikiem jeden do sześciu. Z całą pewnością to był kubeł zimnej wody dla piłkarzy, jak i trenerskiego sztabu. Awans na mundial bez najmniejszych wątpliwości był gigantycznym sukcesem, jednak drużyna posiadająca w taką liczbę zdolnych zawodników nie powinna pozwolić sobie na porażkę takich rozmiarów. Naszym piłkarzom podczas kolejnych meczów powodziło się już jednak zdecydowanie lepiej, czego doskonałym dowodem jest zwycięstwo z narodową reprezentacją Walii na stadionie w Warszawie, a także remis z kadrą Holandii. W rozgrywkach grupowych przyszła pora ostatniej kolejki, w której polscy reprezentanci rywalizowali z kadrą narodową Walii. Gracze Walii musieli triumfować w tym starciu, aby myśleć o zostaniu w dywizji A National League. Naszym piłkarzom wystarczał do utrzymania jedynie remis. To było ciężkie i wyrównane spotkanie, jednak z lekkim wskazaniem na Biało Czerwonych. Polscy piłkarze przewagę na etapie całego meczu udokumentowali w drugiej połowie, kiedy to po niezwykłym zagraniu Roberta Lewandowskiego, do bramki trafił Świderski. Polska reprezentacja piłkarska ostatecznie triumfowała wynikiem 1:0 i takim sposobem utrzymała się w grupie A Ligi Narodów. Fani futbolu z Polski aktualnie mogą ze spokojem wyczekiwać na pierwsze spotkania grupowych rozgrywek kadry narodowej Polski na światowych mistrzostwach w Katarze.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner kod promocyjny
Ewinner kod promocyjny

Sprawdzone kody bonusowe
Sprawdzone kody bonusowe

Zostaw komentarz